У секс-скандалі з співробітником «Россельзознадзора» і школяркою побачили шантаж

На початку літа в солідному відомстві «Россільгоспнагляд» розігрався скандал пікантного змісту. На одного з працівників Дмитра Натарова — завели кримінальну справу за ст. 135, ч. 1, 2. «розпусні дії відносно неповнолітньої». Що важливо: сексу не було, експертиза взагалі показала, що потерпіла ще незаймана.
Ліза, так звуть дівчину, є дочкою близького друга обвинуваченого. Історія отримала величезний суспільний резонанс.
Сам Натаров в даний час знаходиться під домашнім арештом. Замість Лізи на процеси ходили батьки — Сергій та Анна — і адвокат. Тепер, ймовірно, дівчина буде присутня сама — днями їй вже виповнилося вісімнадцять.
Нашому кореспонденту вдалося розшукати законну дружину чиновника. Ксенія — дуже красива, з ніжними рисами обличчя. Це її перше інтерв’ю щодо скандалу.
«…Коли-небудь тебе згвалтує, чесно…»
— Можливо, мені давно варто було виступити публічно щодо всієї цієї історії, — почала жінка, — Але дуже не хотілося занурюватися у всю цю грязь. Проте мого чоловіка і нашу сім’ю продовжують поливати лайном. Тому мовчати далі я не має наміру.
— Слідчим уже відомо, що саме дівчина ініціювала листування з вашим чоловіком, відправляла йому смс у величезних кількостях. Всі вони є в кримінальній справі. Зміст повідомлень шокує: «Ні з ким в ліжко, крім тебе, не ляжу…», «Коли ми зустрінемося, я буду в панчохах і без трусиків…». «Коли-небудь тебе згвалтує, чесно…» І це пише дівчина, якій, судячи за вказаними в повідомленнях дат, було 16-17 років. Також у кримінальній справі фігурують фривольні відеокадри у величезній кількості, оголена потерпіла пестить себе. Є і ще більш жорсткі. Все це відправляє дорослому одруженому чоловікові. Коли особисто ви дізналися, що юна дочка близького друга шле фривольності вашому законному чоловікові?
— Почну з того, що і я, і мій чоловік знаємо Лізу з її чотирьох років, вона виросла на наших очах. Так як дружили з її батьками, ми і живемо неподалік. Досить часто бачилися, разом відзначали свята. Мама Лізи — Анна — працювала разом з моїм чоловіком в «Россільгоспнагляді». Коли Лізі було 14-15, вона надіслала мою Дімі смску досить відверту. Чоловік показав мені. От як би ви відреагували? Ми вирішили в першу чергу повідомити батькам дівчинки. Так як мій чоловік працював разом з мамою Лізи і спілкувався з нею більше, ніж я, то розмова ініціювала не я, а він. Ганна у відповідь стала скаржитися на дочку, говорила, що та зовсім відбилася від рук, прогулює школу, сидить біля якоїсь подружки, зареєструвалася на сайтах знайомств в інтернеті і листується з дорослими чоловіками. Мабуть, доведеться, нарікала Ганна, брати на роботі відпустку за свій рахунок і контролювати дівчинку. І вона дійсно брала відпустку на два місяці. Після чого повідомила моєму чоловікові: тепер Ліза під повним її контролем, і навіть всі повідомлення, які вона отримує і пише в мобільнику і соцмережах, тут же дублюються на телефон самої Анни. Це дуже важливий момент, який я особливо хочу підкреслити.
«Вгамуй свою дочку!»
— Коли через деякий час я зайшла на Лізин акаунт у соцмережах (я реєструвала свою нову сторінку і додавала друзів), виявила там підписки на різні пікантні спільноти, — продовжує Ксенія. — «Шкіряна білизна», «магазин послуг для дорослих»… А також безліч відвертих фотографій самої Лізи, вона їх без сорому викладала. П’ятнадцятирічна дівчинка, яку ми з чоловіком все ще сприймали як дитину! Але ще більше мене шокувало, що її власна мати підписана на сторінку дочки, ставила «лайки» під усіма цими знімками. «Це і називається батьківським контролем з її боку?» — в жаху подумала я. Але сім’я — чужа, живуть і чинять так, як дозволяють їх власні виховання і совість. Не стала нічого говорити Ганні, а яке маю право?
Минув час, у Ганни трапилися серйозні проблеми на роботі. Завели кримінальну справу за ст. 292 (службове підроблення) стосовно її підлеглого. І саму її почали перевіряти на причетність. Вона прибігла до мого чоловіка за допомогою. Але він допомогти не міг. Хочу підкреслити, що він не начальник, а рядовий працівник з чітко прописаними в посадовою інструкцією та службовими обов’язками, не приймає ключових рішень. Анна це знає. Але все одно розсердилася на нього. Потім трапляється ще одна негарна історія. Раніше спільний знайомий бізнесмен передав Сергію, батька Лізи, значну суму. Мій чоловік виступив поручителем. Коли прийшов час повертати гроші, Сергій відмовився. І майже на наступний день на телефон чоловіка посипалися ті самі відверті смс, відео і фото від Лізи. Ми як раз поїхали відпочивати — і всі два тижні, вдень і вночі мобільник Діми буквально розривався від її повідомлень. Серед смс відвертого змісту раптом пішли погрози, вони теж є в матеріалах кримінальної справи («Я тобі щас рот красиво закрию… в тюрму у мене сядеш на 8 років» — цитата. Прим.авт). Стиль викладу зовсім інший, не Лізин, а цинічно-дорослий. Підозрюю, писала мама, або тато. Повернувшись з відпустки, я першим ділом зателефонувала Лизиному батькові: «Треба зустрітися!» Він приїхав.
Я йому кажу: «Вгамуй свою дочку!». А він… в очі мені чомусь не дивиться, промовив: що, мовляв, «якщо твій чоловік і далі буде продовжувати вимагати гроші (чужі гроші!), вся ця історія закінчиться для Діми дуже погано, вся країна дізнається, що він педофіл і корупціонер».
Я йому кажу, мовляв, твоя дочка дивно себе веде і треба, може бути, показати її психологу, а він мені про борг! Сказав, скочив і в буквальному сенсі втік від мене.
«Будемо подавати зустрічний позов за наклеп і помилковий донос»
— Що було далі?
— Фривольних повідомлення і відео від Лізи раптом стало ще більше. Вона вже відкрито вимагала від мого чоловіка зустріч і секс. На роботу до Діми прийшов партнер по бізнесу Лізиного батька, сказав: «Проси у Серьоги прощення, і може бути, квартирку йому купиш, він тебе простить». «Квартирку за що?» — здивувався мій Діма. «За все».
Хочу підкреслити: моя розмова з Сергієм, коли я вимагала його «вгамувати дочка» і зрозуміла, що він в курсі її атаки на мого чоловіка, відбувався в квітні. І лише приблизно у серпні (!), тобто через досить тривалий термін, Сергій пише заяву на мого чоловіка в поліцію, звинувачуючи в розпусних діях. Пізніше подав ще одне — нібито Діма взяв у нього хабар у розмірі, тільки не смійтеся, 30 тисяч рублів. Нібито за цю суму Дмитро кришував його бізнес.
— Я дуже добре знаю свого чоловіка, цілком і повністю на його боці. Дуже боляче і гидко, що люди, яких ми вважали найближчими друзями нашої сім’ї, виявилися такими непорядними. Моє глибоке переконання: що значну частину відвертих фото і відео Лізи моєму чоловікові відправляла не вона сама, а її батьки. Скористалися її любов’ю знімати своє власне тіло в непристойних позах. Щоб шантажувати і скомпрометувати людину, який вимагав всього лише повернути чужі гроші. Надто вже професійно знята частина всього цього контенту. І адже Сергій та Анна не могли не розуміти, що ці фото і особливо відео рано чи пізно виникнуть в публічному просторі. Як дівчинці потім з усім цим жити? Батьки здійснили подвійне злочин проти власної дитини і проти нашої родини. Зі свого боку ми будемо домагатися притягнення колишніх друзів до кримінальної відповідальності за наклеп і неправдивий донос. У них ростуть ще дві малолітні доньки (наймолодшій п’ять років) — яку з них вони оберуть наступного разу для вирішення своїх меркантильних завдань, під якого чоловіка і для яких цілей спробують підкласти?
З матеріалів кримінальної справи — закінчення офіційної експертизи, проведеної фахівцями у галузі судової психології та психіатрії та психолінгвістики:
«Ініціатором спілкування (з Натаровим — прим. авт.), як випливає з листування… є (сама дівчина)…»
(про сім’ю, в якій виросла Ліза)
«Батьки завжди виконували свої обов’язки формально, дбаючи лише про матеріальне благополуччя Єлизавети… дозволяють їй витрачати значні суми грошей на естетичні косметичні процедури, оплачують заняття фітнесом і боксом, басейн, купівлю дорогої білизни та одягу. При цьому у матері Єлизавети немає теплих, довірчих відносин з дочкою… мама дівчинки ображає і обзиває її, принижуючи…: «…назвала мене продажної повією» (скаржиться Єлизавета смс Дмитру — прим.ред), «я гірше, ніж повія, мама сказала»…«Я лише непотрібна річ, яка повзає всім під ноги…»
(про те, що відсутність батьківської уваги стало ймовірною причиною психоемоційного зриву у дівчини)
«…. Маніпулювання тілом і фізіологією… пов’язано з сексуальними аддикциями (порушеннями — прим. авт) як у формі демонстрації себе на фото в непристойних позах з відвертим показом вторинних статевих ознак (грудей) і статевих органів, так і невластивим дівчинці-підлітку сексуальним збудженням… мама Єлизавети не перешкоджала прагнення дівчинки виглядати дорослішими, привертаючи увагу оточуючих (у тому числі старших однолітків і чоловіків) своїм зовнішнім виглядом… Дівчатка-підлітки зі специфічними поведінковими реакціями сексуальної спрямованості виявляються досить наполегливими у своїх сексуальних домаганнях…. У розмові з Д. С (Натаровим — прим.) Єлизавета заявляє: «Так, ти сьогодні, п’ятий… Все це дозволяє говорити про специфіку відносин Єлизавети до себе і свого оточення…»
Коментарі експертів
Ольга Коротина-Гессе, медичний психолог — експерт вищої категорії, науковий співробітник інститу.їм. В. П. Сербської: «Серед „миллениалов“ — покоління дітей, народжених в кінці 90-х і початку „нульових“, досить поширене таке явище як „сексинг“ — пересилання один одному в соцмережах або через мобільні додатки фотографій і відео відвертого змісту. Для одних це, кажучи молодіжним мовою, як „прикольно“. Для деяких зйомка і розсилка такого роду контенту стає нав’язливою ідеєю. Це практично наркотик, на який підсаджуються дуже міцно. І зовсім жахливо, коли „сексинг“ стає зброєю шантажу. Малоймовірно, щоб 17-18-річна дівчина виявилася здатна самостійно придумати і здійснити таку хитру схему. Як правило, у таких історій є більш дорослий режисер або режисери».
Ганна Фролова, юрист: «Ця історія — урок усім чоловікам. Якщо вам раптом стали масово надходити повідомлення, фото, відео провокаційного характеру, реакція має бути жорсткою. Найкраще абонента відразу заблокувати».
Джерело, близьке до слідства, розповів нам: стаття 135 — «слизька», часто з її допомогою зводять особисті рахунки. Будь-якого, в чиєму телефоні з’явилися відверті фото, відео, смс від неповнолітнього, можна притягнути до кримінальної відповідальності.

Реклама