В Red Dead Online додали двох легендарних алігаторів

Розробники із студії Rockstar випустили оновлення для Red Dead Online, яке додало в гру відразу двох легендарних алігаторів.
Тека мешкає на південь від річки Камасса, а побачити його можна після заходу сонця і в погану погоду. Іржавий Зуб, в свою чергу, влаштувався у водах річки Ланахаси. На його пошуки найкраще вирушати туманним ранком.
За Течу мисливці отримають особливу забарвлення для капелюхи «о’куінн», а за Іржавого Зуба — особливу забарвлення для рукавичок «Хелсбі». До 10 серпня включно розробники на 50% збільшили кількість досвіду і грошей за зразки і шкіру легендарних алігаторів.
Якщо доставити Дасу шкури нових легендарних алігаторів, він зможе виготовити пальто «Тека» і «Іржавий Зуб». Роздобувши будь пальто, гравці додатково отримають унікальну забарвлення для нового пончо «Корчадо». Також у Гаса доступний особливий варіант поліпшеного лука — «Алігатор».
Каталог Wheeler, Rawson & Co. поповнили нові товари, які тепер будуть доступні на постійній основі. З’явились шпори, нові кольори для пальто, жилета і капелюхів. Знову можна придбати жилет «Ортега».
На цьому тижні діє знижка 30% на всі породи коней, пістолети, намети, а також прапори і теми для табору. До 24 серпня включно діє ряд одноразових бонусів для кар’єри натураліста, а до 21 вересня — інші бонуси і знижки. Подробиці — за посиланням.
Більше на Ігроманії
Denuvo з’явиться в мобільній грі Battle Legion
На Літніх іграх» у Overwatch геймерів чекає нова версія бійки «Лусиобол»
Ремейк Final Fantasy VII вперше на знижки та інші свіжі пропозиції PS Store