Шість дисків з грою «Привид Цусіми» вкрали з магазину в центрі Москви

Невідомий викрав з столичного магазину кілька дисків з грою «Привид Цусіми», повідомив Агентству міських новин «Москва» джерело в правоохоронних органах.

Як розповів співрозмовник агентства, 4 серпня московським поліцейським надійшла інформація про розкрадання товару. «Невстановлена особа в торговому залі магазину «М-Відео» на вул. Марксистська таємно викрала шість дисків для консолі PlayStation 4 з грою «Привид Цусіми» (Ghost of Tsushima). Збиток склав 17,6 тис. руб.», – повідомило джерело. Він додав, що за даним фактом співробітники МВС проводять перевірку.

«Привид Цусіми» – це гра в жанрі action/stealth-adventure, розроблена спеціально для PlayStation 4 американською студією Sucker Punch Productions. Дія Ghost of Tsushima відбувається в 1274 році, під час першого монгольського вторгнення в Японію, коли острів Цусіма був захоплений і розграбований Монгольською імперією. Реліз проекту відбувся 17 липня 2020 року. Гра завоювала дуже позитивні відгуки преси і гравців, в тому числі в Японії.

Реклама