Раси D&D під вогнем критики, особливі відносини Sony і Marvel та інше

* У борців за ідейну чистоту слів і понять з’явився новий ворог – раси в Dungeons & Dragons… вірніше, не раси, а слово «раса» – мовляв, надто воно неправильне в даному конкретному контексті. Зрозуміти, в чому його неправильність, з їх пояснень складно, але начебто це якось пов’язано з расизмом. Хоча як саме вони не пояснюють – просто хочуть, щоб Wizards of the Coast прибрало слово з правил D&D, замінивши його на що-небудь інше. Наприклад, на «вид». Або «походження». Подивимося, чи здадуться під цим натиском розробники. А якщо здадуться, то наслідуватимуть їх приклад творці комп’ютерних RPG – в них теж рас предостатньо.

* Як і слід було очікувати, оголошена ексклюзивність Людини-павука для PlayStation в Marvel’s Avengers викликала вриваючись народного обурення серед користувачів інших платформ. І довелося начальству Crystal Dynamics пояснювати, що вони тут ні при чому – просто між Sony і Marvel існують «особливі відносини», звідси й ексклюзиви. І розробники гри нічого з цим вдіяти не можуть.

* Колишня сім років ексклюзивом для Wii U стратегія в реальному часі Pikmin 3 нарешті зібралася на Switch. Згідно з оголошенням Nintendo, видання Deluxe вийде на консолі найближчого 30 жовтня. У ньому, крім оригінального контенту обіцяний набір місій за участю Олимара і Луї. А також вбудоване мультіплєєрниє DLC. Нагадаємо, що в Pikmin 3 гравцям належить командувати ордами пикминов – няшных створінь рослинного походження. Вони будуть досліджувати світ, добувати скарби, вирішувати головоломки і воювати з ворогами.

Реклама