ЧПук стане ексклюзивом, ігри Ubisoft дорожчають та інше

* Хороша новина для шанувальників ЧПука і погана новина для них же: їх улюблений нитеплет з’явиться в Marvel’s Avenger в якості додаткового безкоштовного героя в наступному році, вже після релізу гри. Проте з’явиться не для всіх, а тільки для тих, хто буде грати в гру на PS4/PS5. Sony офіційно анонсувала дане пришестя, підтвердивши вчорашні чутки, які раніше були спростовані… Що ж стосується того, яким буде Пітер Паркер в Marvel’s Avenger, то народ запевняють, що він буде самим звичайним супергероєм з усіма своїми іконними здібностями.

* Продажі GTA 5 досягли 135 мільйонів копій. Причому згідно спілкування босів Take-Two з інвесторами з нагоди чергового фінансового звіту, безкоштовна роздача гри в EGS підстьобнула продажу, і вони виявилися вищими, ніж рік тому. Ну а внутрішньоігрова торгівля і зовсім повинна вийти в поточному році на рекордні показники. А ще бос видавництва пан Зельнік заявив, що вони готові підняти ціни на свої ігри. Бо ті давненько вже не дорожчали, тоді як вартість їх розробки постійно зростає.

* Ubisoft підняла ціни в рублях на свої нові ігри. Наприклад, Far Cry 5 коштує вже 2499 рублів, хоча ще недавно її продавали за 1999 рублів. Така ж ціна і на попередні замовлення нових ігор: AC Valhalla і Watch Dogs Legion, а також на Assassin’s Creed Odyssey. Правда, в даний момент в Uplay і EGS йде розпродаж, і там гра коштує 825 рублів. Але це ще на пару днів. Зате в Steam ціна на Odyssey колишня – 1999 рублів. І ніякої розпродажі. Однак у будь-якому випадку чекаємо підвищення.

P. S. Зате деякі старі ігри Ubisoft подешевшали.

Реклама