Що буде з модами: CurseForge переходить у зграю“ Overwolf

Якщо ви створювали для Minecraft плагіни, моди або текстурпаки, то, швидше за все, знаєте і про існування CurseForge. Це портал, де автори доповнень для гри могли їх опублікувати для гравців і власників серверів і навіть трохи заробити.

За завантаження мода, плагіну, аддона або ресурспака користувачеві нараховувалися очки винагород» — Reward Points, які можна було обміняти на гроші.

Так було до недавнього часу, але незабаром все може змінитися.

Сьогодні користувачам CurseForge були розіслані повідомлення про те, що CurseForge змінює власника і переходить у зграю» Overwolf.

Overwolf — це проект, що надає середовище для розробників додатків і скінів для популярних комп’ютерних ігор: League of Legends, CS:GO, Hearthstone та інших.

Роботи авторів поширюються через додаток Overwolf App і монетизуються.

Тепер в додатку з’являться ще й моди, які публікуються на CurseForge.

Що потрібно знати гравцем

З програми TwitchApp зникне підтримка модів, і тепер це додаток для спілкування і перегляду стримов Twitch.

Гравцям, які користувалися цим додатком для встановлення модів для Minecraft або інших ігор, потрібно буде встановити Overwolf App.

Що важливо знати розробникам модів і ресурспаков

При цьому для розробників модів все залишиться без особливих змін, принаймні поки що. У додатку Overwolf буде реклама, тобто монетизація нікуди не дінеться, з’явиться можливість придбання підписки, гроші від якої теж будуть використовуватися для виплати винагород авторам.

Облікові записи, пов’язані з CurseForge, будуть передані Overwolf (як вони будуть «відв’язані» при цьому від облікового запису Twitch поки невідомо).

Перший час ніяких змін в частині публікації модів не станеться — сайт CurseForge нікуди не дінеться.

При цьому поточна система винагороди скоро перестане працювати і згодом буде замінена новою, яка, за словами Overwolf, дозволить авторам модів заробляти більше.

При цьому якщо у вас зараз вже накопичилося якесь число «поінтів», то їх можна вивести на PayPal.

Зараз можна виводити від 5 $, яким відповідає 100 очок винагород» (раніше мінімальний поріг виведення становив 50 $).

 

A new home for CurseForge

Gil Tov-Ly

 

Реклама