Hitman 3 буде більш серйозною, Owlcat не порвала з Авеллоне та інше

* IO Interactive сьогодні розповіла трохи більше про недавно анонсованої Hitman 3. Раніше ніяких подробиць про геймплеї, зате розробники повідомили, що третя частина буде більш серйозною і похмурою, ніж попередні. І, до речі, в неї можна буде імпортувати карти і прогрес перших двох частин і грати в це все як в одну загальну гру. При цьому IO Interactive нікому не стала передавати видавничі права (або ніхто не став їх брати) і видасть Hitman 3 власними силами. Реліз, нагадаємо, запланований на січень майбутнього року.

* В Steam стартувала літній розпродаж, а разом з нею стартувала нова соціальна опція – Окуляри Steam (Steam Points). При цьому опція залишиться навіть після того, як розпродаж піде. Гравці будуть отримувати по 100 очок за кожен витрачений долар, а витрачати їх можна на найрізноманітнішу «косметику» (анімований аватар – 3000, фон профілю – 2000, стікер для чату – 1000, эмотикон – 100 очок). Також за очки можна купувати предмети, раніше продаються за колекційні карти, хоча карткова система теж залишилася. Нарешті, окулярами можна заохочувати авторів рецензій (300 очок), при цьому 100 очок піде на рахунок рецензента.

* Розробники серії Pathfinder, російська компанія Owlcat, не збирається поки що припиняти співпрацю з Крісом Авеллоном. Згідно сайту WCCFTech, російські розробники «були шоковані звинуваченнями» і, як і всі «жодним чином не виправдовують ніякі сексуальні посягання». Тим не менш, вони воліють не робити «поспішних дій, заснованих на звинуваченнях» і «продовжать стежити за ситуацій, щоб прийняти більш виважене рішення».

Реклама