Riot підвела підсумки ЗБТ Valorant і показала тизер нового агента

Закрите бета-тестування багатокористувацького шутера від першої особи Valorant завершилося 28 травня, і тепер розробники проводять технічні роботи перед офіційним запуском. Протягом двох останніх місяців в гру кожен день в середньому грали майже 3 мільйони чоловік, а користувачі сумарно подивилися понад 470 мільйонів годин трансляцій в стриминговых сервісах Twitch і AfreecaTV.

Riot з гордістю повідомила, що проектом вдалося побити рекорд Twitch — в перший же день глядачі сумарно провели за переглядом трансляцій 34 мільйони годин. По піковому кількістю глядачів Valorant зайняв друге місце, зібравши 1.7 мільйона чоловік і поступившись лише рекорду трансляції фіналу Чемпіонату світу 2019 по League of Legends.

«Ми були вражені рівнем ентузіазму, захопленості і підтримки в співтоваристві Valorant в останні дні перед запуском. Вся наша команда сподівається, що роки зусиль і кропіткої роботи допоможуть заслужити довіру і повагу спільноти любителів тактичних шутерів, і ми з нетерпінням чекаємо початку нашої подорожі 2 червня!» — розповіла Ганна Донлон, виконавчий продюсер Valorant.

Крім того, розробники показали новий геймплейний трейлер, в кінці якого можна побачити тизер наступного агента жіночої статі. Її ім’я і здатності поки не розкриті.

Нагадаємо, що реліз Valorant відбудеться 2 червня 2020 року на PC.

Реклама