«Пірат» з Липецької області попався на продажу зламаної Sony PlayStation

Любителю неліцензійних ігор з Лебедянського району Липецької області довелося двічі заплатити за свою зламану консоль Sony PlayStation 3. Перший раз при покупці, а другий – при продажу.

Справа в тому, що восени минулого року у невстановленої особи лебедянец придбав за 5 тис. руб. ігрову приставку з модифікованим програмним забезпеченням, що дозволяє запускати піратські ігри. Награвшись вдосталь, горе-«пірат» вирішив продати консоль за 7,5 тис. руб., але попався співробітникам поліції і тепер повинен заплатити штраф.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Липецької області, чоловік усвідомлював, що права на приставки Sony PlayStation 3 належать компанії Sony Computer Entertainment, однак це не завадило йому спробувати перепродати взломанное пристрій.

Стосовно фігуранта порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 273 КК РФ («Розповсюдження комп’ютерних програм, свідомо призначених для блокування комп’ютерної інформації та нейтралізації засобів захисту комп’ютерної інформації, досконале з корисливої зацікавленості»).

В ході розслідування лебедянец визнав свою провину і заявив клопотання про припинення кримінальної справи. Суд зобов’язав його виплатити штраф у розмірі 20 тис. руб. Взломана консоль була визнана предметом вчинення злочину, вилучено та знищено.

Реклама