Minecraft 1.16 вийде влітку! Гравців Minecraft стало більше, ніж було коли-небудь!

Хелен Чіанг, керівник команди Minecraft Microsoft підвела підсумки одиннадцатилетия Minecraft, виступивши вже під новою посадою — тепер вона є головою Mojang Studios, про освіту якій було оголошено вчора.

Хелен Чіанг, на шоу X018: Inside Xbox

Нова студія включається в себе команду Minecraft в США і компанію Mojang в Стокгольмі. Чільне місце при цьому, очевидно, займає команда Microsoft, шведський офіс буде функціонувати на правах філії.

У своїй публікації Хелен відзначила особливу роль Minecraft в умовах пандемії коронавіруса. Освітня версія Minecraft Education Edition стала безкоштовною для навчальних закладів і залишиться такою до кінця червня.

Світи з освітнього видання були безкоштовно опубліковані в маркетплейсе Minecraft Bedrock і за два місяці (з 24 березня) були завантажені 50 мільйонами гравців.

З інших успіхів Хелен зазначила, що в 2019 році Minecraft став найбільш показувалася грою на YouTube, і навела дані статистики:

  • Кількість гравців Minecraft по всьому світу перевищило 200 млн. чоловік.
  • Щомісячна аудиторія Minecraft становить 126 млн. гравців.

Але думаю, шанувальникам гри будуть цікаві уточнені дані по даті виходу Minecraft 1.16.

Хелен сказала, що, після виходу 26 травня гри Minecraft Dungeons, влітку буде випущена нова версія Minecraft 1.16 «Оновлення Незера».

 

…and to bring our free Nether update to Minecraft this Summer.

Хелен Чіанг, Xbox Wire

 

Реклама