Компанія-розробник Minecraft змінює назву на одинадцятиріччя гри

11 років тому світу була представлена перша альфа-версія Minecraft.

З тих пір гра дуже сильно змінилася, і тільки браузерна версія Minecraft, яка була випущена на десятиліття ігри, нагадує нам те, яким він був у далекому 2009 році.

Час йде, все змінюється, і сьогодні розробники оголосили про те, що компанія Mojang отримає нову назву — Mojang Studios.

Природно, нової компанії потрібен новий логотип:

Зміну назви розробники пояснюють тим, що під крилом Mojang вже перебувало кілька студій в різних кінцях світу, і фактично вони об’єднуються під новою назвою.

Виглядає все це… дещо несподівано. Здавалося б, яка різниця, який логотип висвічується в момент завантаження улюбленої гри?

Мені здається, що мова йде про продовження поглинання компанії Mojang корпорацією Microsoft. Такий поступовий ребрендинг. І коли-то слово Mojang в назві студії буде остаточно замінено на Microsoft.

Але це говорить і про розвиток компанії. Mojang Studios слідом за випуском Minecraft Earth і Minecraft Dungeons планує випустити (довгоочікуваний) повнометражний фільм, готує грандіозне онлайн-шоу і розглядає ідеї для випуску повністю нових ігор.

Ну, а для мене це привід привітати всіх шанувальників гри з днем народження Minecraft! Бажаю всім постійного розвитку і цікавих оновлень!

 

We have a new name, a new logo, and a new trailer!

Адріан Остергард, Minecraft.net

 

P. S. до Речі, сьогодні день народження не тільки ігри, але і у Джеба — Йенса Бергенстена, головного розробника Minecraft.

Реклама