Кодекс честі вікінгів, Кодзіма не викуповує MGS і Silent Hill та інше

* Подивившись трейлер Assassin’s Creed Valhalla, шанувальники серії задалися питанням, а чого це у головного героя-вікінга його прихований клинок носиться фактично відкрито, на зовнішній стороні руки, а не на внутрішній, як практикували минулі ассасини? І ось нарешті відповідь на питання дано, причому особисто самим директором за сюжетом Дербі Макдевиттом. Виявляється, кодекс поведінки вікінгів припускав відкритість і чесність в бою. Тому Эйвор просто не може допустити, щоб вороги не бачили його прихований клинок – мовляв, нехай знають, гади, що їх вбиває. Про як.

* Можливість запускати нові ігри на старих консолях – це не хай Sony. Про це в інтерв’ю сайту Gameindustry.biz заявив бос інтерактивних розваг мегакоропорации Джим Райан. Згідно йому, настав час дати спільноті PlayStation щось нове, ніж можна насолоджуватися тільки на PS5. Нагадаємо, що раніше Microsoft оголосила, що всі її ексклюзиви для Xbox Series X мінімум протягом двох років будуть працювати і на Xbox One. Однак у японців інший підхід. Хоча вони все одно не збираються забувати про 100 мільйонів користувачів PS4, бо відчувають свою відповідальність перед ними. До того ж така величезна аудиторія надає величезні можливості для бізнесу.

* Хідео Кодзіма дав інтерв’ю японському сайту livedoor.com, де нарешті спростував ще березневий слух про те, що він разом з Sony планує викупити права на Metal Gear Solid і Silent Hill. Konami, до речі, назвала слух фальшивим практично відразу, однак у геніїв свої примхи, так що гуру взяв невелику паузу, а потім сказав як відрізав: це все було неправдою. Зате правда полягає в тому, що Death Stranding вже окупила витрати на розробку, ходячи ходили чутки, які стверджують протилежне. Прямо зараз Кодзіма планує свою наступну гру, тоді як його команда доробляє Death Stranding для ПК.

Реклама