«Це буде сумне літо без TI». Що пишуть фанати Доти про перенесення The International 2020

1 травня Valve оголосила про перенесення головного кіберспортивного події року The International 2020 на невизначений термін. Чемпіонат повинен був пройти в кінці серпня в Стокгольмі. Фанати Dota 2 хоч і з сумом сприйняли перенесення турніру, але були заздалегідь готові до подібних новин.

«Це буде сумне літо без TI», — написав один з гравців. «Це безумство. TI був головною подією року для мене протягом останнього десятиліття. Мені буде його не вистачати. Сподіваюся, що ми отримаємо щось інше в серпні», — додав інший. «Це було очевидно. Мені, звичайно, сумно, але, в цілому, я думаю, що це було правильне рішення», — написав третій гравець.

Перенесення турніру не вплине на випуск Бойової пропуску. Зазвичай Valve випускає Бойової пропуск на початку травня, але в цей раз компанія випустить його на кілька тижнів пізніше. Фанати сприйняли ці слова з гумором:

«Блін, три тижні чекати Бойового пропуску», — написав один з фанатів. Але інші впевнені, що робота над Бойовим пропуском займе набагато більше від заявленого Valve часу. «Згідно таблиці Valvetime, зазвичай, коли Valve каже, що випустить щось на кілька тижнів пізніше, вона випускає це не через кілька тижнів, а через кілька місяців». «Три тижні як мінімум? Я б сказав, 1,5 місяці, може бути, навіть 2», — вважають інші гравці.

Реклама