Яндекс.Уроки скористалися грою Minecraft для навчання школярів

З 31 березня запрацював новий сервіс Яндекса, запущений для навчання школярів в умовах вимушених канікул.

Освітні проекти у Яндекса існували давно, але на шкільну програму в компанії звернули увагу у зв’язку з карантинними заходами з-за пандемії коронавіруса.

Уроки являють собою щось на зразок відео-презентацій, що транслюються у відео-сервісі Яндекса — Яндекс.Ефірі. Зворотного зв’язку такі уроки не передбачають якщо не вважати лайки і дизлайки. Це не вебінар.

До речі, для учнів 9-х та 11-х класів в Яндекс.Школі є навіть «тренажер» за ОГЕ і ЄДІ. Спеціально це наголошую, тому що знаю, що серед читачів є ті, для кого це актуально.

Цікаво, що один з перших уроків для учнів 5-го та 6-го класів виявився науково-популярною програмою «Биомы Minecraft в реальному світі». Програму вів Журавльов Павло, старший викладач географії Асоціації переможців олімпіад; а про що ця програма, думаю, зрозуміло з назви.

Павло непогано вивчив биомы ігри, підозрюю, що він сам в неї грав, і розповів, чим вони схожі на існуючі.

Наприклад, біом «Меса» скопійовано з каліфорнійського ландшафту, і навіть шахти там зроблено не просто так, а як відсилання до часів золотої лихоманки в США.

Думаю, це відмінний спосіб зацікавити учнів темою, тим більше, що в грі дуже багато таких речей, які не були вигадані з нуля, а створені на основі будь-яких існуючих речей (і не кажіть мені нічого про криперов і бджіл розміром з собаку 😀).

 

Реклама