World of Tanks святкує 10-річний ювілей

World of Tanks святкує ювілей — відеогрі виповнюється 10 років. На честь цієї події компанія Wargaming підготувала масштабний івент «Десятиліття», який триватиме з 22 квітня до кінця серпня.

За ці 10 років нам вдалося не просто створити успішну гру — ми змогли згуртувати навколо неї величезне число людей в тісне, майже сімейне співтовариство. Від імені команди World of Tanks я хочу подякувати гравцям за те, що вони підтримували нас всі ці роки. Це допомогло нам разом розвивати одну з найбільш знакових ММО-ігор в історії. Впевнений, разом у нас велике майбутнє! — розповів глобальний паблішинг-директор World of Tanks Максим Чувалов.

«Десятиліття» являє собою серію внутрішньоігрових івентів. Подія буде розбито на п’ять актів, що символізують п’ять пам’ятних віх в історії WoT. Розробники підготували для гравців цінні нагороди, за виконання яких віртуальні танкісти будуть отримувати ювілейні монети і особливу внутрішньоігрові майно у спеціальному, Ювілейному магазині.

Разом з кожним з п’яти актів автори запустять спеціальні микроивенты «Згадати все». Першим з них стане повернення загального чату в першому акті. При бажанні гравці зможуть його відключити. Перший акт розпочнеться 22 квітня о 9:30 за московським часом і триватиме до 9:00 18 травня.

Реклама