В Minecraft змінюються правила монетизації незалежних серверів

Minecraft став таким популярним багато в чому завдяки лояльної політики розробників щодо використання гри, створення з її допомогою будь-якого контенту. Ми можемо робити моди, плагіни, знімати ігрові відео, створювати власні сервери і навіть на цьому заробляти. Все це обумовлено правилами, якими юристи Mojang описують створене, і періодично ці правила вносяться зміни.

Зараз зміни внесені в керівництво по комерційному використанню Minecraft, і я представляю вашій увазі переклад офіційного повідомлення, де йдеться про те, що тепер можна, а що не можна.

P. S. Треба розуміти, що переважна кількість російськомовних серверів ігнорують правила, встановлені розробниками. І навряд чи на них щось зміниться.

fromgate


Привіт! Ми внесли зміни в Керівництво по комерційному використанню. Ми робимо це час від часу, щоб переоцінити те, як ми дозволяємо людям використовувати бренд Minecraft, щоб заробляти. Зміни в новій версії керівництва пов’язані з наданням більшої гнучкості і ясності незалежним серверів, частково засновані на зворотному зв’язку, яку отримували, спілкуючись з власниками серверів протягом останнього року. В цілях зручності (і тому що юридичні документи можуть бути занадто довгими), ми вирішили коротко підвести підсумок і розповісти, що змінилося і чому.

Mojang, наше співтовариство і ігрова індустрія дуже змінилися за ці шість років, коли ми останній раз змінювали наші правила монетизації серверів. Ідеї Minecraft, розробки гри, стратегії монетизації «позврослели». Зміни правил відображають це і оновлення покривають і злегка розширюють види речей, які сервери можуть продавати. Ось невелике резюме найважливіших змін у нових правилах.

Видалено

  • Розділ, який свідчить, що серверні продажу повинні бути направлені на покриття операційних витрат. Це нормально, якщо ви вирішили затіяти бізнес в рамках правил. Зрештою, досить багато людей, зайнятих розробкою серверного геймплея, світів або інфраструктури на платформі Java Edition, також працюю з Minecraft Marketplace.
  • Деякі приклади того, що сервер може продавати. Ми хочемо, щоб правила працювали самі по собі, без перерахування деяких (або всіх) можливих особливостей, які можуть представити ваші творчі уми. Ігри та їх екосистеми будуть розвиватися швидше, ніж наші можливості передбачити будь-яку ситуацію.

Додано

  • Рядки, що демонструють те, що ми думаємо про використання бренду Minecraft для заробітку. Це не створює нових правил, але це важливо для нас, тому думаємо, що варто навести повну цитату:
  • «Ми хочемо, щоб Minecraft був місцем, де гравці можуть розважатися, а також надійним місцем для вивчення, будівництва та вкладення свого часу і грошей. Будь ласка, керуйтеся здоровим глуздом і обачністю, створюючи безпечну, цікаву і надійне середовище для всіх гравців. Ми залишаємо за собою право приймати рішення і інтерпретувати те, як організований вами спосіб монетизації відповідає нашому Бренду. Коротше кажучи, не робіть погано з гравцями.»
  • Розділ, що говорить про розкриття інформації про фінансові відносини з публічними особами. Для бізнесу важливо це розуміти і слідувати цьому, щоб бути прозорими у відносинах з клієнтами. Для повної інформації адресуємо вас на веб-сайт Федеральної торгової комісії США.

Замінено

  • Що може продавати сервер. Раніше наше керівництво говорило про продаж ефектів, які впливають на всіх однаково, і заборону продажу предметів, які впливають на ігровий процес. Зараз основна увага приділяється тому, щоб незалежно від того, що продають сервери, цей предмет не надавав конкурентні переваги в грі або погіршував гру комусь. Тепер там прописано чітке визначення того, що є конкурентною перевагою у грі.

Як ми вже згадували, ці зміни не вплинуть на пересічного гравця, але ми думаємо, що це позитивно вплине на деякі з ваших улюблених серверів. Ми вважаємо, що деякі заповзятливі шанувальники гри можуть процвітати у відповідності з принципами цього керівництва, і сподіваємося, будуть процвітати ще краще завдяки оновленому керівництву. Ми знаємо, що без підтримки і безмежної творчості нашого співтовариства, включаючи сервери, Minecraft не був би тим, що він є зараз.

 

Walking through changes for community-run servers

Mojang, Minecraft.net

 

Реклама