В Minecraft додали все (що можна уявити) — снапшот 20w14infinite

Сучасна техніка творить чудеса, крім тих випадків, коли не творить. Наприклад, в той день, коли мій власний телефон перервав дзвінок, коли я дзвонив замовити смачну і абсолютно законну ананасову піцу. І що мала на увазі Аліса, коли сказала: «Спробуйте вибрати смак, який краще підходить для вживання людиною»? Якщо це не доказ того, що сингулярність настала, і що почалася революція роботів, то я не знаю, що це таке!

Але є, звичайно, кілька винятків, і сьогодні Mojang в хвилюванні представляє вам Minecraft, здійснив грандіозний крок вперед, прямо в далину, яку не досягала ще жодна кубічна пісочниця. Не питайте нас, де це, ми самі не дуже-то розуміє, куди нас це може завести.

Правда приголомшливо? Ми знаємо. Використовуючи узагальнені відгуки гравців, які довгий час зберігалися в нашому сейфі, в поєднанні з машинним навчанням і поруч перевірених часом алгоритмів, які ми «запозичили» у Диннербона під час нещодавнього семінару, ми змогли створити цей снапшот, який робить абсолютно будь-яку уявну реальність реальною. І процес їх відвідування вкрай простий: просто візьми книгу, напиши в ній кілька слів і — вуаля! — ви отримали доступ до унікального світу. Хочете світ з океанами, заповненими криперами? — Готово! Може, світ, де морквини — це нотні блоки, а Сонце — це эндермен? Будь-ласка, чому б і ні. Можливості безмежні!

«Чому мене постійно цитують в цьому блозі?» — сказав Йенс „Джеб“ Бергенстен, ледве стримуючи своє захоплення цим снапшотом. «У мене немає часу на цю мишачу метушню, йди краще надоедай Бартошу!».

«Ми буквально зараз рехнемся» — сказав Бартош Бік, розробник Minecraft Java Edition і просто кльовий хлопець. «Мало того, що ми змогли додати всі оновлення, які гравці вимагали. Тепер ми повністю автоматизували процес створення майбутнього контенту для Minecraft що значить, я нарешті зможу зіграти в бета-версію Minecraft Dungeons!».

Що нового в снапшоти 20w14infinite

Ігровий процес

  • Додано два мільярди (2 147 483 647, якщо бути точним) світів, заснованих на інтуїтивних вихідних даних гравців.
  • Додано глибоке і захоплююче опис, що використовує технології захоплюючого сторітеллінга.
  • Додано досягнення «Майже поруч» за відвідування 1 мільярда світів.
  • Додано революційні візуальні ефекти, які винесуть вам мозок: губки у вигляді губок Менгера, квадратні сфери і тривимірна машина Тюрінга.
  • Розширення для вашої гри і розуму.

Блоки

  • Додано взагалі всі блоки.

Помилки

  • Помилки? У нас немає помилок.
  • Серйозно, хто взагалі говорив про помилки?

Установка снапшота

Щоб встановити снапшот, відкрийте Лаунчер Minecraft і включіть попередні версії на закладці «Параметри запуску».

Снапшоти можуть пошкодити ігрові світи. Будь ласка, робіть резервні копії і запускайте їх з іншої папки.

Завантажити Minecraft-сервер:

  • jar-файл сервера Minecraft

На помилки скаржитися сюди:

  • Баг-трекер Minecraft!

І що, більше снапшотов не буде?

Що ж, оскільки технічно сьогодні ми представили всі можливі комбінації оновлень, то — ні. Хоча, може бути, ми випустимо парочку з любові до мистецтва.

Використовує цей снапшот технологію блокчейн?

Ми що схожі на СтивКоина?

Моє вимірювання виглядає не так, як я хотів?

Хіба можна бути впевненим у тому, які твої справжні бажання? Загляньте в оселі свого розуму і спробуйте ще раз.

Це що, лише старі блоки з невеликими змінами?

БУКВАЛЬНО. МІЛЬЯРДИ. НОВИХ. БЛОКІВ!

А що щодо оновлення Незера?

Так.

А поки ми розважаємося з бета-версією Minecraft Dungeons і новими оновленнями Minecraft Earth, ми б хотіли почати каталогізацію всіх 2 мільярдів світів. Для цього нам потрібна ваша допомога. Надішліть скріншот вашого світу разом із повідомленням, яке ви написали у своїй книзі, і покажіть нам, що ви знайшли. Наслаждайте своїм новим світом!

 

So… no more Snapshots after this?

Пер Ландин, Minecraft.net

 

Реклама