Російська команда посіла перше місце на змаганнях CTFZone 2020

На минулих вихідних завершилися міжнародні змагання з етичного хакінгу CTFZone 2020, організатором яких виступила компанія BI.ZONE. До фіналу пройшли команди з Росії, Китаю, Італії, США, Польщі і Японії.

На змаганнях CTF (Capture The Flag) команди фахівців пробують свої сили у вирішенні практичних завдань з області кібербезпеки. За це вони отримують унікальний набір символів, який якраз і називається «прапором».

Якщо команда перемагає на турнірі CTFZone, вона автоматично отримує місце у фіналі DEF CON CTF. Всього таких змагань, що відкривають шлях до фіналу DEF CON CTF, по всьому світу шість.

В цей раз через непростий епідеміологічної ситуації фінал змагання проходив онлайн (формат — Attack/Defense). Кожній команді дали по серверу або невеликої мережі, функціонування і захист якої необхідно було підтримати.

Паралельно етичні хакери повинні були виявити якомога більше вразливостей в сервісах своїх супротивників. Беруть участь у конкурсі потрібно було продемонструвати підготовленість у багатьох областях: безпека додатків, прикладна криптографія, зворотний інжиніринг.

Після напруженої боротьби, яка тривала 24 години, призовий фонд у розмірі $18 000 дістався команд з Росії та Китаю, які зайняли перші три місця. Перше місце дісталося команді, яка тепер має право виступити у фіналі DEF CON CTF.

Реклама