PC Gaming Show пройде в червні, дача спікера Держдуми в The Sims 4 та інше

* Торішнє подання PC Gaming Show, що пройшов напередодні Е3, зібрав велику аудиторію, ніж аналогічні презентації Nintendo і Electronic Arts, тому організатори вирішили, що їм усе зарази по барабану, і оголосили дату заходи на поточний рік – 6 червня. Пройде воно, зрозуміло, в онлайновому режимі, але обіцяють все як завжди: анонси нових ігор і свіжу інформацію про вже анонсованих. З урахуванням дефіциту ігрових заходів є шанс, що PC Gaming Show 2020 як мінімум повторити минулорічний успіх.

* В Австралії багато не як у нас: кенгуру, зима влітку, а літо взимку, і вони ходять догори ногами… А ще там дівчина запросто може зробити пропозицію чоловікові. Хоча в австралійки Саломи пропозицію вийшло як раз таки зовсім не легко. Вона знала, що її потенційний наречений Ендрю дуже любить гру Binding of Isaac, і розробила підступний план, як зв’язати його узами Гіменея – вийшла на одного з модерів і попросила зробити модифікацію, де в самому кінці призового рівня зобразити заповітні слова: чи Згоден ти на мені одружитися? Моддер з радістю пішов на змову, заманити Ендрю в модифікацію теж не склало праці. А далі все сталося як у казці, хіба що весілля ще тільки належить. Щасливого кінця, втім, сприяло те, що хлопець і сам збирався зробити дівчині пропозицію. Але трохи спізнився. Загрався, напевно…

* Nintendo підтвердила, що близько 160 тисяч облікових записів Nintendo Network виявилися скомпрометовані. При цьому компанія запевнила, що немає ніяких даних про те, що зламані її бази даних, сервери або сервіси. З чого випливає, що зловмисники отримали доступ до акаунтів якимось іншим способом. Nintendo проводить розслідування і обіцяє незабаром зв’язок з користувачами, щоб допомогти їм з новими паролями та іншої безпекою.

* Видеоблогер з Нижнього Новгорода Чистякова Марія на прізвисько Марі Говори будувала-будувала і нарешті побудувала… дачу пана Володіна в підмосковному кооперативі «Сосни». А Володін, якщо хто не в курсі, є спікером Держдуми. Єдино що побудувала дачу Марія не наяву і навіть не у сні, а в The Sims 4. Дві години на це вбила. Але начебто вважала справа стоїть, бо тепер зайнялася будівництвом дачі Медведєва. Колишній прем’єр-міністр.

Реклама