Animal Crossing повернулася на перше місце британського чарту

Animal Crossing: New Horizons очолила топ продажів фізичних копій відеоігор у Великобританії в період з 19 по 25 квітня. Про це повідомив портал GamesIndustry.biz з посиланням на аналітичне агентство GfK.

Всього за тиждень у Великобританії було продано 200 тис. фізичних копій відеоігор. Аналітики відзначили, що із-за карантину роздрібні показники продовжують падати, але тим не менш залишаються вище зимових.

Продажу Animal Crossing: New Horizons зросли на 53%, що дозволило їй обігнати FIFA 20 — футбольний симулятор почали купувати на 1% менше. Фітнес-гра Ring Fit Adventure перемістилася з десятого на четверте місце чарту, її продажі зросли на 95%. Показники інших ексклюзивів Nintendo також зросли: Mario Kart 8: Deluxe — на 10%, Luigi’s Mansion 3 — на 9%.

Єдиний новий реліз Trials of Mana стартував з 16 рядки. Продажу Final Fantasy 7 Remake знизилися вдвічі, що опустило гру з четвертого на восьме місце. Ремейк Resident Evil 3 вилетів з десятки лідерів і зайняв 17 позицію.

Британський роздрібний топ продажів з 19 по 25 квітня: Animal Crossing: New Horizons; FIFA 20; Call of Duty: Modern Warfare Ring Fit Adventure; Grand Theft Auto V;; Star Wars Jedi: Fallen Order; Mario Kart 8: Deluxe; Final Fantasy VII Remake; Luigi’s Mansion 3; Red Dead Redemption 2.

Реклама