Шанувальники квесту Full Throttle намалювали 3D-трейлер гри

На сайті лондонської студії анімації Red Knuckles з’явився незвичний ролик. Це трейлер пригодницької гри Full Throttle, яку студія LucasArts випустила в 1995 році. Але він виконаний в 3D і виглядає цілком сучасно.

Як пояснила студія, над творчою переробкою старого трейлера гри працювали співзасновники і творчі директори студії, Рік Тіле і Маріо Уччи, у вільний від роботи час, як ентузіасти. Для цього вони використали найсучасніші технології анімації.

Успішний персонаж простий, зрозумілий, харизматичний, і ви одразу бачите його суть. Найскладніше — взяти героя, який вже наділений прекрасним і оригінальним зовнішнім виглядом, і оновити його, не втрачаючи ні частинки душі, і навіть додаючи щось своє. Я думаю, що нам вдалося зробити цей подвиг.

Технологія вторинна по відношенню до неймовірного таланту художників, які допомагали нам завершити цей проект під час паузи між проектами.

Рік Тіле і Маріо Уччи

У 2017 році студія Double Fine випустила оновлену версію Full Throttle Ремастерінг. В ній повністю оновили зовнішній вигляд гри, але вона залишилася двомірної. І лише тепер, завдяки студії Red Knuckles, можна побачити, як виглядала б гра, якби зазнала глобальної переробки.

Реклама