Серія онлайн-ігор «Ставка на екологію» стартувала в Нижегородської області

Серія онлайн-ігор «Ставка на екологію» стартувала в Нижегородської областиПервая онлайн-гра «Ставка на екологію» пройшла у групі однойменного проекту в соціальних мережах за підтримки Міської студентської ради. Учасниками гри стали нижегородські студенти. В офлайн-режимі гра проводиться вже третій рік, але в зв’язку з виходом Указу губернатора Нижегородської області Гліба Нікітіна про введення режиму самоізоляції організатори вирішили перевести її у віртуальний простір.

Картки з питаннями розміщувалися на сторінці гри в соцмережі «ВКонтакте»: vk.com/stavkanaekologiu. За правилами гри учасники повинні були давати відповіді протягом однієї хвилини.

Тематика запитань була пов’язана з екологією в цілому і областю поводження з відходами зокрема. Гра складалася з трьох турів. Особливістю конкурсу є те, що, крім відповідей на питання, учасники можуть вплинути на підсумковий результат, використовуючи додаткові бали, які вони отримують в ході виконання завдань від інших гравців. Таким чином, перемогу можуть принести не тільки глибокі знання, але й грамотно обрана стратегія.

«Особливу роль в ігровому процесі займає так звана „екологія стосунків“ між учасниками. І далеко не завжди перемагає той, що відповів правильно на найбільшу кількість запитань. Так сталося і цього разу: перемогу розділили відразу дві учасниці. Якщо одна з них дійсно дала більше правильних відповідей, то другий вирватися в переможці допомогли додаткові бали, які їй віддавали інші учасники гри», — розповів автор проекту «Ставка на екологію» Денис Вотинцев.

Подальша серія онлайн-ігор «Ставка на екологію» пройде за підтримки міністерства екології та природних ресурсів Нижегородської області у «ВКонтакте»: vk.com/public166737260. Взяти участь у них 1 квітня 2020 року зможуть жителі регіону у віці від 16 років.

О 12.00 в прямому ефірі заступник губернатора Нижегородської області Андрій Харін розповість учасникам правила гри і повідомить тему нинішньої вікторини. Сама гра стартує о 15.00.

Другу гру проведе міністр екології та природних ресурсів Нижегородської області Денис Єгоров.

«Для екологічної просвіти в режимі онлайн обмежень немає. Ми розробили серію вікторин на тему екології з різними питаннями для дорослих і дітей і закликаємо всіх залишатися вдома, намагатися проводити час з користю», — зазначив Денис Єгоров.

Нагадаємо, про необхідність екологічного виховання молоді губернатор Нижегородської області Гліб Нікітін казав в Уфі на засіданні ради при повноважного представника Президента РФ в ПФО Ігоря Комарове. Глава регіону зазначив, що в створюваному в Нижегородської області Науково-освітньому центрі в якості однієї з основних спеціалізацій буде екологія.

Реалізація національного проекту «Екологія» в рамках Указу Президента Російської Федерації Володимира Путіна почалася у країні з 2019 року.

Реклама