Матчі Overwatch League і ESL Pro League пройдуть без глядачів

Епідемія коронавіруса, яку вже офіційно визнали пандемією, продовжує впливати на кіберспорт. Днями Capcom скасувала низку турнірів чемпіонату Capcom Pro Tour за Street Fighter V. А тепер стало відомо про нові зміни.

Blizzard не стане скасовувати матчі чемпіонату Overwatch League, заплановані на березень і квітень. Але, дбаючи про учасників турнірів, глядачів і команді організаторів, компанія вирішила не проводити «живі» заходи.

Всі матчі турнірів Overwatch League пройдуть в онлайні і будуть транслюватися по всьому світу. Детальний розклад і всі інші деталі Blizzard повідомить пізніше.

Організатори одинадцятого сезону чемпіонату ESL Pro League по Counter-Strike: Global Offensive прийняли таке рішення. Всі турнірні матчі пройдуть в онлайні. А фінал буде транслюватися не з стадіону у Денвері, а зі студії. Глядачам, які вже придбали квитки, повернуть гроші.

Під питанням і мейджор по Dota 2, який був намічений на 20-22 березня. Офіційно цей турнір відклали, і зараз організатори спільно з Valve намагаються визначити нові дати ESL One Los Angeles 2020. Хоча інсайдери стверджують, що його і зовсім скасують.

На плани ESL і Valve вплинуло рішення президента Трампа: він ввів обмеження на перельоти між США і Європою. І перед європейськими учасниками виникла небезпека, що вони не зможуть повернутися додому.

Реклама