Green Hell скоро отримає кооперативний режим

Сувора і майже тошнотворная выживалка в лісах Амазонії в квітні подарує можливість витягувати один з одного черв’яків відразу чотирьом гравцям.

Чим ближче реліз кооперативного режиму для курйозного симулятора виживання Green Hell, тим більше питань про майбутній кооперативі і інтерес до всяких натуралістичним мерзенним подробицям взаємодії між гравцям.

Адже це та сама гра, де гравець страждає від паразитів, жере скорпіонів, б’ється за падло, страждає від марення і штопає гнилі рани за допомогою голки з риб’ячої кістки в перервах між нападами пекельного проносу від сирої води.

Майбутній кооператив об’єднає в цій нелегкій справі до чотирьох гравців без доступу до войсу, але з текстовим чатом і навіть підтримкою сервісу GeForce Now.

Останнім часом розробники гри зосередилися на впровадження значної кількості будівельних елементів, так що ви зможете зліпити таку собі форт-комуну з бруду і палиць, безсилу проти паразитів і комарів.

Цілком можливо, що в кооперативному режимі гра стане легше і перетвориться на такий собі аналог Primitive Survival Tool, де ви з друзьяшками спокійно місіть глину для будівництва підземного святилища з басейном – спільна гра планується тільки в Sandbox Survival, а не в сюжетному режимі.

Кооператив Green Hell повинен з’явитися 7 квітня 2020 року. Ось сторінка в Steam, не забувайте мити руки перед їжею.

Реклама