Гравець в CS:GO продав всі свої ножі, щоб придбати VR-шолом для Half-Life: Alyx

Один з гравців в CS:GO розповів історію, як придбати високопродуктивний шолом для гри в Half-Life: Alyx, якщо не вистачає грошей.

Емма Метьюс зі своїм хлопцем дуже зраділа, коли Valve анонсувала Half-Life: Alyx для VR. Так як їх старий шолом HTC Vive турбував їх низьким дозволом і незручним управлінням, пара вирішила придбати VR-шолом від Valve — Index. Але грошей на придбання суперпотужного девайса не вистачало. VR-шолом коштував майже 1000 доларів, і тоді пара вирішила посидіти на торговому майданчику Steam. Вони вклали гроші в ножі. Коли ціна на скіни впала, вони скупили кілька ножів, а через деякий час продали їх подорожче. Емма каже, що їй вдалося навариться на таких ножах, як Flip Knife | Doppler і Karambit Lore. Зараз перший ніж можна придбати за 7 358 рублів, а другий — за 32 130 рублів.

Емма пояснює, що їм довелося витратити багато часу на аналіз ринку, з-за чого вони закинули всі свої ігри. Але це того варте, адже в кінцевому результаті їм вдалося зібрати необхідну частину грошей.

Геймплейне відео Half-Life: Alyx. Джерело: офіційний канал Valve на YouTube.

Half-Life: Alyx вийде 23 березня 2020 року і буде працювати тільки на VR-пристроях. Це перша гра в серії, після більш ніж 12-річної перерви з моменту виходу Half-Life 2: Episode Two.

Vavle Index — один з найбільш потужних шоломів віртуальної реальності на сьогоднішній день. Він володіє двома IPS екранами, а його сумарний дозвіл панелей складає 2880 на 1600 пікселів. У США Valve Index продають за $ 999, що становить приблизно 72 000 рублів. У Росії такий шолом можна придбати за 190 000 рублів.

Реклама