Гравців Warframe чекають подарунки в честь семиріччя гри

Канадська студія Digital Extremes вперше випустила свій багатокористувацький бойовик Warframe 27 березня 2013 року. Так що зовсім скоро гра відсвяткує свою сьому річницю. І в честь дня народження творці влаштовують для гравців свято з роздачею подарунків.

Всі, хто зайде в гру в ході святкування, до 30 березня, отримають безкоштовний набір броні «Декс Раксака». Крім цього, кожен вихідні можна брати участь в сигналах тривоги, щоб отримувати ювілейні нагороди минулих років.

Для найвідданіших шанувальників творці Warframe приготували колекційні сувеніри: футболку, постер та пін в стилі японської графіки — з неї у тому числі черпали натхнення дизайнери при роботі над грою.

В честь дня народження гри студія пропонує спільноті придумати новий варфрейм. Свої пропозиції можна висловити на форумі до 19 березня, а остаточний дизайн бюудущего варфрейма творці представлять 11 липня.

Усі шанувальники гри можуть згадати фрагменти її історії та поділитися власними спогадами під тегом #WarframeIs7.і імпланти

Реклама