«Фрибет за квиток» — букмекери дарують бонуси за скасовані спортивні події. У їх числі EPICENTER

Букмекерська компанія BingoBoom запустила спеціальну акцію. Користувачі, які придбали квиток на спортивне або кіберспортивне подія, згодом скасоване через коронавіруса COVID-19, можуть отримати фрибет в розмірі ₽500. Інформацію про це опублікував «Рейтинг букмекерів».

Петро Кіпа, директор з маркетингу BingoBoom:

«Фрибеты можуть отримати вболівальники, які придбали квитки, абонементи на міжнародні або локальні спортивні події, в тому числі на Epicenter Major 2020 та інші киберспортивные турніри. Взяти участь в акції просто: для цього потрібно зареєструватися на сайті БК BingoBoom і надіслати квиток на support@bingoboom.ru»

Отримати фрибет можна тільки після реєстрації на сайті BingoBoom. Глядачеві необхідно надати фотографію квитка або абонемента на скасоване або перенесений змагання.

Пандемія коронавіруса вплинула на безліч змагань, концертів і виставок. Найбільші спортивні події, в тому РПЛ, КХЛ і НБА, також знаходяться на паузі, а чемпіонат Євро-2020 перенесли на наступний рік. Подивитися список перенесених і скасованих ігрових івентів можна тут, а дізнатися про триваючі турнірах — за посиланням.

В акції «Фрибет за квиток» бере участь в тому числі чемпіонат EPICENTER Major 2020 по Dota 2, який планували провести у Москві. Турнір був скасований за рішенням Valve, детальніше про це можна прочитати тут.

Реклама