Державний сервер Minecraft запущений в Польщі

Польський уряд придумав дуже цікавий спосіб змусити дітей сидіти вдома — у зв’язку з тим, що школи були закриті на карантин, був розроблений освітній проект, частиною якого є сервер Minecraft.

Проект, що отримав назву Garantanna, включає в себе безліч освітніх заходів: вікторини, онлайн-ігри, стріми і сервер Minecraft.

Сервер запрошує учнів початкової та середньої школи, а також учнів коледжів. Кожному гравцеві буде відведено простір 60×60 блоків, де вони зможуть будувати все що завгодно.

Передбачається, що гравці будуть відтворювати копії відомих будівель, а за найкращі роботи будуть вручатися призи. Триватиме конкурс до 27 березня.

І це дуже крута ідея! (Не поспішайте там реєструватись — сервер доступний тільки для гравців з Польщі молодше 21 року).

У нашій країні пішли трохи іншим шляхом. Для тих, хто зараз сидить вдома, Минкомсвязь підготувала портал всі.онлайн, де можна підшукати собі заняття на той час, що сидиш вдома. Освітні проекти для школярів там теж є.

При цьому, без Майнкрафта «домашнє» навчання все-таки не обійшлося. Кілька днів тому стало відомо про те, що в Донському державному університеті з допомогою Minecraft провели лекцію з функціонального програмування.

В якості дошки використовувалися таблички, на яких для наочності записувалися приклади коду, а сама лекція проводилася голосом на Discord-сервері.

Реклама