4 березня стартує Winstrike Cup — найбільша аматорська ліга в російському кіберспорті

З березня по травень у 14 регіонах країни пройде ліга Winstrike Cup – серія турнірів з Counter-Strike для любителів. У московському фіналі ліги будуть розіграні місце в СНД кваліфікаціях на міжнародний турнір BLAST Premier Showdown і призовий фонд у 500 000 рублів. Серія турнірів стартує 4 березня і охопить 15 міст в 14 регіонах з активною геймерської аудиторією і можливостями для розвитку кіберспортивної інфраструктури: Москва, Санкт-Петербург, Краснодар, Новосибірськ, Твер, Челябінськ, Оренбург, Тамбов, Архангельськ, Серпухов, Казань, Єкатеринбург, Саранськ, Омськ, Тюмень.

Протягом трьох місяців команди будуть боротися за звання кращих у регіоні та отримають унікальну можливість пробитися на турнір міжнародного рівня. Переможці регіональних турнірів поїдуть на фінал ліги в Москву, де боротимуться за путівку на закриті СНД кваліфікації до BLAST Premier Spring Showdown і призовий фонд у 500 000 рублів. Переможці регіональних турнірів зіграють в московському фіналі

Незважаючи на аматорський статус змагань, організатори гарантують, що всі гравці будуть перебувати в таких комфортних умовах, як і професійні кіберспортсмени. Регіональні етапи Winstrike Cup пройдуть в клубах мережі Winstrike. Це означає, що все обладнання на турнірах від Новосибірська до Краснодара буде відповідати найвищим стандартам міжнародних кіберспортивних турнірів. Фінал Winstrike Cup пройде на одній найбільш високотехнологічних майданчиків Москви – Winstrike Arena в Центральному дитячому магазині на Луб’янці, яка вже більше двох років успішно приймає змагання з Counter-Strike і іншим популярним дисциплін. Фіналісти Winstrike Cup зможуть поїхати на міжнародний турнір серії в Європу Найкраща команда Winstrike Cup отримає слот в закритих СНД-кваліфікаціях на міжнародний турнір BLAST Premier Spring Showdown – грандіозне кіберспортивне подія, яка пройде на початку червня в одному з європейських міст. За призовий фонд в $325 000 змагатимуться 10 команд, в число яких вже увійшли 6 найсильніших команд світової сцени – Astralis, NiP, Evil Geniuses, 100Thieves, Team Vitality і MiBR.

Winstrike Cup допоможе просуванню кіберспорту в регіонах та відкриття перспективних гравців. Winstrike Cup стане першою лігою в історії вітчизняного кіберспорту, яка протягом кількох місяців об’єднає геймерів по всій країні, допоможе розвитку індустрії в регіонах, відкриє нових зірок і дозволить сотням простих гравців втілити в життя свою головну мрію – стати професійними киберспортсменами. Турнір дозволить аматорським командам і глядачам трансляції зануритися в атмосферу міжнародних змагань, не виїжджаючи за межі рідного міста. Високий рівень організації та значний для аматорських змагань, призовий фонд у 500 000 рублів мотивують гравців показати свою кращу гру і голосно заявити про себе. Масштаби проведення Winstrike Cup позитивно вплинуть на динаміку зростання кіберспортивної аудиторії в регіонах. Для міст, що прийматимуть турнір, серія стане імпульсом для створення і поліпшення власної інфраструктури, спрямованої на проведення кіберспортивних подій та відкриття сучасних ігрових арен. Детальніше дізнатися про Winstrike Cup можна на офіційній сторінці проекту.

Реклама