ЗМІ: Plague Inc. вилучили з магазинів мобільних додатків в Китаї

Користувачам пристроїв Apple і Xiaomi в Китаї більше не доступна гра Plague Inc. в магазинах додатків. Про це пише видання TechNode, що спеціалізується на технологіях в КНР.

Портал відзначає, що гра не доступна з 27 лютого. Причина на даний момент невідома. Створила гру компанія Ndemic Creations поки не дала коментар TechNode.

Видання також звернуло увагу, що Plague Inc. все ще доступна на платформі Steam.

В кінці січня японський ігровий портал Social game info повідомив, що Plague inc. б’є рекорди популярності серед гравців по всьому світу на тлі спалаху коронавіруса в Китаї. За його відомостями, гра займала перше місце серед скачуваних платних додатків в США, Японії, Китаї, Південній Кореї, Бразилії, Великобританії, Австралії, Сінгапурі та ряді інших країн.

На тлі цього розробники зверталися до користувачів з офіційною заявою.

“Спалах коронавіруса у Китаї викликає у нас занепокоєння, і ми отримуємо численні запитання від гравців і ЗМІ. Plague inc. існує вже вісім років, і всякий раз, коли відбувається спалах якого-небудь захворювання, ми бачимо зростання кількості гравців. Люди прагнуть дізнатися більше про поширення хвороб і зрозуміти складності боротьби з вірусними спалахами. Ми спеціально розробили гру, щоб вона була реалістичною та інформативною, однак пам’ятайте, що це саме гра, а не наукова модель”, – йдеться у ньому.

Plague Inc. – гра в жанрі біологічного симулятора, розроблена в 2012 році. У ній користувач грає за вірус (можна вибрати з декількох типів, включаючи паразитів і бактерій). Кожен з них відрізняється своїми особливостями і способом поширення. Головне завдання гравця – заразити якомога більше людей і знищити все людство.

Реклама