V1lat розповів про проблеми китайських команд з візами перед ESL One Los Angeles по Dota 2

Популярний російськомовний коментатор по Dota 2 Віталій «V1lat» Волочай прокоментував проблеми китайських команд з отриманням віз у США на турнір ESL One Los Angeles 2020.

«Ehome стають 15-м учасником мейджора в Лос-Анджелесі! І тепер для них стартує реальне пригода! Громадянам Китаю, щоб їх пустили в США, потрібно провести як мінімум 14 днів не в Китаї до моменту прильоту в Америку.

У ЛА командам треба бути 12-13 березня, тобто вже 26 лютого всі китайські команди повинні покинути Китай і шукати собі місце для буткемпа, при цьому це не можуть бути самі Штати. Проблема в тому, що це повинна бути безвізова для Китаю країна, так як більшість консульств (наприклад, посольство України в Китаї) тимчасово закриті, тобто, візи не отримати.

Підсумок. Умовним Ehome, якщо у них є візи в США, потрібно знайти країну, куди поїхати на 14 днів. І валятися на пляжі, мабуть, не варіант, так як потрібно тренуватися, потрібна країна, де вони зможуть організувати собі буткемп, і туди не потрібна віза. Складне завдання», — написав V1lat в телеграме.

Нагадаємо, консульства США в Китаї з 10 лютого призупинили видачу віз з-за епідемії коронавіруса. Раніше повідомлялося, що Vici Gaming не візьме участі в Intel Extreme Masters Season XIV — World Championship CS: GO. У команди виникли проблеми з візами через коронавіруса.

ESL One Los Angeles 2020 пройде з 15 по 22 березня в Лос-Анджелесі (США). Учасники розіграють $1 млн і 15 тис. рейтингових очок DPC.

Реклама