Ubisoft запустила VR-квести в Росії

Компанія Ubisoft оголосила про запуск в Росії VR-квестів у жанрі Escape the room всесвіту Assassin’s Creed. Ігри розраховані на команду з двох чи чотирьох чоловік.

За словами генерального директора Ubisoft Росія Ольги Лазаревої, РФ — один з найбільших ринків квестів у світі. Зараз у VR-бібліотеці доступно два проекти: Beyond Medusa’s Gate і Escape the Lost Pyramid.

Перший дозволяє гравцям взяти участь у симуляції на основі генетичної пам’яті, щоб знайти загублену піраміду Небки. У другому геймерам за годину необхідно вибратися з величезної печери на березі Егейського моря, в якій знайшов останній притулок легендарний корабель аргонавтів.

Надалі Ubisoft поповнить список ігор нещодавно анонсованим проектом у всесвіті Prince of Persia — The Dagger of Time. За сюжетом гравців закликала імператриця часу Кайлина. Їм потрібно буде діяти спільно, щоб розгадати усі головоломки і вибратися з Фортеці часу.

У Росії Ubisoft розвиває VR-напрям спільно з партнерами з компанії «Бука». Нова площадка відкрилася в Москві.

Раніше Ubisoft анонсувала доповнення «Воїни Нью-Йорка» для багатокористувацької гри Tom clancy’s The Division 2. Гравців чекає повноцінне повернення в «Велике яблуко» і зустріч зі старим знайомим — ренегатом Аароном Кинером.

Реклама