Творець всіх частин GTA піде з Rockstar

Компанію Rockstar Games покине один з її засновників, Ден Хаузер (Dan Houser), повідомляється на сайті Take-Two. Творчий віце-президент студії брав участь у створенні практично всіх ігор Rockstar Games, включаючи GTA.

У заяві на сайті корпорації Take-Two, що є власником Rockstar Games, уточнюється, що Хаузер покине компанію після тривалої відпустки. Останнім робочим днем творчого віце-президента студії стане 11 березня.

«Ми надзвичайно вдячні за його внесок. Rockstar Games створила кілька ігор, які увійшли в число найбільш визнаних і комерційно успішних проектів в світі», — йдеться в прес-релізі Take-Two. Про причини відходу Хаузера зі студії не повідомляється.

Ден Хаузер в компанії свого брата Сема і декількох розробників є засновником Rockstar Games. Він брав участь у створенні практично всіх ключових проектів студії в якості продюсера, сценариста і керівника розробки.

Остання гра серії Grand Theft Auto — GTA V — вийшла на консолях у вересні 2013 року. У квітні 2015 року гра була портована на ПК. У грудні 2019 року Grand Theft Auto V була включена в список кращих ігор десятиліття за версією агрегатора Metacritic.

Реклама