Тестування Diablo Immortal, зростання популярності WoW і інші деталі звіту Activision Blizzard

Компанія Activision Blizzard оголосила фінансові результати за 4-й квартал 2019 року телефонної конференції. Нагадаємо, що подібне відбувається раз в три місяці і дзвінки включають основні моменти з ігор і плани на майбутнє.

Основні показники цього кварталу включають набагато більш високі, ніж очікувалося, результати, незважаючи на падіння загальної чистого прибутку, доходів та виручки в порівнянні з тим же кварталом минулого року. Хоча аналітики прогнозували, що для користувача база (MAU) впаде нижче 300 мільйонів, Activision Blizzard повідомила, що вона виросла до 400 мільйонів. Вперше з 2016 року база користувачів компанії зростає з року в рік.

Основні результати Blizzard за 4 квартал 2019 року

Ключовими подіями кварталу стали Call of Duty: Modern Warfare і World of WarCraft: Classic.

Call of Duty розширила охоплення країн завдяки новій Modern Warfare в два рази в порівнянні з Black Ops 4.

Успіх WoW Classic підкреслює потенціал для створення нового контенту та збільшення розміру співтовариства.

У Blizzard стабільний дохід за четвертий квартал, а World Of Warcraft і Overwatch компенсують зниження доходів від Hearthstone і Diablo.

World of Warcraft

World of Warcraft закінчив 2019 рік активним спільнотою гравців, більш ніж в два рази перевищує його рівень в Q2. Активні гравці визначаються як гравці з активною підпискою або ігровим часом> 1 місяця.

Blizzard має швидкий темп створення контенту для Classic, а також розширення Shadowlands для World of Warcraft, яке вийде в другій половині 2020 року.

Hearthstone

Запуск розширення Descent of Dragons і нового ігрового режиму Battlegrounds в Q4 призвів до зростання залученості в гру.

Overwatch

У четвертому кварталі був запущений Overwatch для Nintendo Switch , що ще більше розширило його співтовариство, яке з моменту запуску перевищило 50 мільйонів гравців по всьому світу.

У першому кварталі 2020 року відбудеться повернення Overwatch League, в якій 20 команд з усього світу змагаються у форматі homestand, а матчі транслюються в прямому ефірі на YouTube.

Diablo Immortal

Перші регіональні тести Diablo: Immortal заплановані на середину 2020 року.

Реклама