Світлячки і руїни: творці Outriders показали спотворений світ Інок

Новий трейлер Outriders, який опублікувала польська студія People Can Fly, виглядає вражаюче, незважаючи на те, що в ньому немає жодної людини. Свіже відео творці присвятили пейзажам світу Інок — однієї з перших планет на нашому шляху.

На планеті Інок перші висадилися зіткнулися з загадковим штормом, прозваним Аномалія. Він вивів з ладу всі високотехнологічне обладнання, зруйнувавши плани колонізації планети. Адже всі необхідні для цього ресурси і механізми залишилися на орбіті, і зв’язатися з базою неможливо.

В ході виставки PAX East 2020 команда Outriders провела панель, в ході якої розповіла про створення нової всесвіту. Розробники роблять упор на сюжет і історію, і для цього спробували створити цілісну і переконливу всесвіт.

На самому початку роботи творці докладно розписали історію ігрового світу на дві сотні років: з 2020 до 2209. На десятках сторінок вони описали всі політичні і економічні зміни, які призвели до занепаду Землі, а також пояснили, якими способами намагалися зупинити вимирання людства.

Всі ці події відбулися до початку гри, і ми зможемо з’ясувати всю передісторію, досліджуючи світ Outriders. Реліз Outriders відбудеться до кінця року на PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 4 і РС (через Steam).

Реклама