S1mple: «Перемога над Astralis додасть нам впевненості»

Олександр s1mple Костильов прокоментував перемогу Natus Vincere над командою Astralis в груповому етапі BLAST Premier Spring Series 2020 по CS:GO. На думку кіберспортсмени, його колективу не вистачало впевненості в командних взаємодій перед зустріччю з данцями. Про це розповів в інтерв’ю Костильов HLTV.org

Олександр s1mple Костильов:

«Перемога над Astralis додасть нам впевненості як команді, і дозволить відчути свою силу. Перед цим матчем нам не вистачало впевненості в собі, ми з усіх сил намагалися побороти це; складність була в тому, що ми погано стріляємо, а в тому, що нам потрібно було налагодити командну гру. Нам потрібно знайти свою гру і вдосконалити її, а також знайти свій сильний стиль гри і продовжувати працювати над ним, при цьому зберігаючи впевненість, незважаючи на можливі помилки».

8 лютого Natus Vincere обіграли Astralis з рахунком 2:1 і вибили датський колектив з BLAST Premier Spring Series 2019. В наступній зустрічі команда з СНД побореться з переможеним з пари Complexity Gaming — Team Vitality. Матч за слот у фінальній частині змагання відбудеться 9 лютого в 18:30 мск.

BLAST Premier Spring Series 2020 проходить з 31 січня по 16 лютого в Лондоні. 12 команд розігрують $300 тис. і шість слотів у фінальній частині змагань, яка відбудеться влітку в Москві. Команди, які посіли 7-12 місця, потраплять у стиковий турнір Showdown.

Реклама