Російська ММО Population Zero вийде в ранній доступ Steam 5 травня

Московська студія Enplex Games оголосила, що випустить свій пригодницький онлайновий бойовик Population Zero в ранній доступ Steam. Станеться це 5 травня, і з цього дня гра змінить свою фінансову модель. Тепер гравцям доведеться купити Population Zero за 699 рублів.

Творці відмовилися від умовно-безкоштовної моделі, в якій гра перебувала на ранніх етапах, хоча і мають намір зберегти магазин косметичних предметів. Багато з них включили в комплект «Першопроходець», який отримають всі покупці.

Крім цього, команда Population Zero внесла серйозні зміни в систему прогресу. Тепер у гравців буде чітка мета: вижити протягом семи днів, пройшовши всі сюжетні випробування на планеті Кеплер. По закінченню 168 годин планета стає непридатною для життя, а ДНК гравців необоротно змінюється.

У новому циклі пріключенцев не тільки збережуть пам’ять про своїх колишніх життях, але і отримають нагороди, доступні для всього облікового запису. Вони будуть залежати від того, як була прожита минулий тиждень.

Систему з тижневими циклами творці вважають найбільш гармонійно об’єднує сильний сюжет і механіки виживання. З часом при перезапусках в гру будуть додавати нові локації, місії, механіки та загадки.

Докладніше про те, як змінилася гра з моменту дебюту в 2018 році, розкажуть на виставці PAX East 2020. Найсвіжіша версія Population Zero буде представлена на стенді Enplex Games.

Реклама