Ремейку Gothic бути — він вийде на PS5, Xbox Series X і РС

THQ Nordic в рамках квартального звіту оголосила, що ремейку Gothic бути. Він вийде на РС і консолях наступного покоління.

Вийшов у грудні відтворюватися тизер виявився успішним — у нього зіграли понад 180 тисяч осіб.

При цьому 94,8% минулих опитування гравців виявили бажання побачити ремейк класичної RPG. Всього опитування пройшли приблизно 43 тисячі чоловік, проте THQ Nordic стежила за обговоренням і на інших майданчиках, в тому числі твіттері і Steam.

Тепер видавець почне формувати повноцінну студію в Барселоні, яка і займеться створенням ремейка, досконально вивчивши відгуки аудиторії після тізера. Вже відзначається, що багато гравців просили додати світу більше бруду і зменшити фарб.

Ми готові взятися за розробку повного ремейка Gothic, який буде вірним першоджерела наскільки це можливо, відтворивши атмосферне світ гри і оновивши певні геймплейні механіки.

Рейнхард Поллис, керівник бізнес-відділу THQ Nordic

Бажаючі внести свою лепту у створення ремейка Gothic, пройшовши опитування, вже не можуть цього зробити — анкетування закінчено, а видавець поділився його результатами.

Приміром, більшість гравців тизера найбільше люблять другу «Готику», а найпопулярніша RPG в інших франшизах — «Відьмак» (90,4%) і The Elder Scrolls (89,5%).

Реклама