Petr1k: «GODSENT — небезпечний супротивник, але гравці NAVI все-таки трохи вище класом»

Олександр Petr1k Петрик дав прогноз на півфінал GG.Bet ICE Challenge 2020 по CS:GO між Natus Vincere і GODSENT. На його думку, склад Олександра s1mple Костильова повинен перемогти в цьому протистоянні.

Публікується зі збереженням орфографії та пунктуації джерела

Олександр Petr1k Петрик:

«GODSENT дуже радують своєю грою. У колективу присутні заготовлені раунди на багатьох картах, які вони добре комбінують. При цьому в захисті у “посланих богом” вистачає швидкості взаємодії, щоб справлятися з виходами суперників і показувати індивідуальний скілл. Na’vi дуже потужно себе показали у зустрічі з OG, так і по ходу минулого гри з GODSENT, швидше, занадто розслабилися після легкої перемоги на першій карті, а тому самі створили собі купу проблем. І хоч після оновлення складу навишники ще не набрали командну форму, в індивідуальному плані кожен з гравців у відмінному стані, так що я готовий рішуче порекомендувати вам ставку на впевнену перемогу na’vi. Так, GODSENT — небезпечний супротивник, але гравці na’vi все-таки трохи вище класом і повинні доводити це у зустрічах плей-офф. Сподіваюся, “народжені перемагати” не допустять недооцінки і включаться в гру з самого початку”.

Коефіцієнти: Natus Vincere (1.25) проти GODSENT (3.70) — 5 лютого, 17:00 мск.

Коефіцієнти взяті з сайту букмекерської компанії Parimatch і актуальні на момент публікації матеріалу. Після реєстрації буде доступна страховка першої ставки на суму до 2 тис. рублів.

ICE Challenge 2020 проходить з 1 по 6 лютого в Лондоні. Учасники розігрують $250 тис.

Реклама