Оновлені гайди і покращений інтерфейс — Valve може зробити Dota 2 більш доброзичливою для новачків

Датамайнеры знайшли у файлах Dota 2 описи ще не вийшов функцій і механікам, які повинні допомогти новим користувачам освоїтися в грі. Схоже, що Valve поступово оновлює гайди та глосарій, а також опрацьовує навчальні сценарії і квести, однак доступ до деяких розділів поки закритий.

Список нововведень для допомоги новачкам: Покращений глосарій. Розробники оновлять базу даних з інформацією про артефактах, героїв, їхніх здібностях і навичках. Додаткові навчальні сценарії. Вперше вони були представлені у додатку Reborn. Покращена внутрішньоігрова панель для новачків. Можливо, цей оновлений інтерфейс буде містити додаткові анімації, підказки або нагадування. Особливий титул Guide player. Точно не ясно, за яким принципом його будуть присуджувати, але опис титулу свідчить: «Цей гравець — хороший тиммейт». Особлива іконка в чаті для гравців з титулом Guide player. Можливо, так Valve хоче мотивувати користувачів більше допомагати один одному.

Крім нововведень для новачків, датамайнеры також знайшли згадки про зміст Бойового пропуску до турніру The International 2020. Судячи з опублікованими даними, в ньому повернуться багато функції і сторінки з минулих компендиумов:

досягнення; передматчеві парі; випробування для тренерів; особливий внутрішньоігровий івент або режим (без назви); типпинг; вибір улюбленої команди; сторінка матчу All-Stars; Fantasy-лізі; прогнози на підсумки і статистику The International 2020.

The International 2020 пройде з 18 по 23 серпня в Стокгольмі на майданчику Ericsson Globe. У турнірі візьмуть участь 18 команд — 12 колективів з рейтингу Dota Circuit Pro і шість переможців регіональних кваліфікацій.

Реклама