«Не 10 мільйонів, а 400!»: світова угода з Riot Games відкликана

У 2018 році студія Riot Games виявилася обвинуваченої у справі про сексизм. Тоді співробітниці Джессіка Негрон і Мелані Маккракен подали на компанію до суду за дискримінацію за статевою ознакою, зажадавши справедливих зарплат і грошової компенсації.

У грудні минулого року боку, здавалося, прийшли до мирної угоди. Riot Games пообіцяла розділити 10 мільйонів доларів між тисячею жінок, які працювали в компанії з 2014 року. Однак позивачі залучили нового юрисконсульта і вирішили продовжити боротьбу.

До справи підключилися два каліфорнійських установи: Департамент справедливого працевлаштування та житлового будівництва та Відділ дотримання трудових норм. Інтереси позивачки тепер представляє адвокат з прав жінок Джин Харрісон: вона раніше брала участь у справі Вайнштейна.

Посилений склад вважає, що тисяча позивачки може претендувати на набагато більш високі виплати. Тепер мова йде про 400 мільйонів доларів. Представник Riot Games назвав цю суму «кликбейтом».

Поки що дата початку судових слухань не встановлена. Варто відзначити, що творці League of Legends належать китайської компанії Tencent, ринкова капіталізація яких перевищує 500 мільярдів доларів.

Реклама