Консольні версії Black Desert отримають підтримку кроссплея

Pearl Abyss оголосила, що випустить оновлення для консольних (PlayStation 4 і Xbox One) версій Black Desert, яке додасть в MMORPG підтримку кроссплея. Відповідне оновлення вийде вже 4 березня.

У своєму блозі розробники відзначили, що після виходу оновлення в грі з’являться сервера з позначкою про кроссплее в назвах. Саме на цих серверах будуть відбуватися Conquest Wars і Node Wars. При цьому всі завоювання і дані будуть скинуті.

Після виходу оновлення гравці з PlayStation 4 і Xbox One зможуть об’єднуватися під прапорами однієї гільдії. У зв’язку з цим на PlayStation 4 повернуть систему, яка не дозволяє новим членам гільдії просуватися по службі до закінчення навчання.

Також неунікальні імена і назви отримають суфікси. Всім, кого це торкнеться зміна, розробники роздадуть купони на зміну імені. Незадовго до оновлення продаж цих купонів призупинять, щоб запобігти крадіжці імен і назв іншими гравцями.

Автори змінять і ціни на Центральному аукціоні, так як вони відрізнялися на різних платформах. Після оновлення торги почнуться з найвищою з двох ціни. Крім того, розробники подбають про те, щоб гравці на PlayStation 4 і Xbox One отримували доступ до одного і того ж контенту.

Нарешті, автори зазначають, що не зможуть переносити акаунти між платформами, а після виходу оновлення розмір гри збільшиться на 3-4 ГБ.

Реклама