Коментатор RuHub NS образив forZe. Організація вимагає відсторонити його від роботи

Аналітик і коментатор студії RuHub Ярослав «NS» Кузнєцов занадто різко висловився про організацію forZe під час трансляції 2-го сезону Parimatch Dota 2 League.

«Чесно сказати, forZe — не команда, від якої що-то очікуєш. Я нічого не очікую. Хто такі forZe, що за організація? Їх «Спартак» і «Лукойл» спонсорують? А чому там тоді грають ці гравці? Я навіть не знаю, чим вони зараз займаються. У них немає жодного сильного складу ні по одній дисципліні», — заявив NS стриме.

Інший коментатор RuHub Дмитро «NotInMyHouse» Крупнов нагадав Кузнєцову, що склад forZe за Rainbow Six Siege входить в п’ятірку найсильніших. «Rainbow Six — не дисципліна», — парирував NS.

Представники forZe висловили обурення словами Кузнєцова і заявили, що вимагатимуть від RuHub відсторонити його від коментування матчів за участю своїх команд.

«Нам неприємна некомпетентність співробітників студії мовлення, яка позиціонує себе найбільшою в країні. Склад Forze по CS: GO входить в число 13 кращих команд у світі, склад R6:Siege — в топ-5 світу, FIFA також займає лідируючі позиції в СНД.

Якщо ми говоримо про Dota 2, то гравці forZe відібралися на мінор нарівні з міцними складами нашого регіону. І говорити, що Forze — команда, від якого нема чого очікувати, як мінімум образливо для наших гравців, вболівальників і спонсорів. Окремо хочеться відзначити, що назвати Rainbow Six: Siege «не дисципліною» може тільки людина, далека від професійного кіберспорту.

Ми обов’язково обговоримо з представниками RuHub дану ситуацію і будемо просити, щоб NS більше не працював на матчах за участю Forze», — цитує заяву клубу Sports.ru.

Нагадаємо, напередодні forZe обіграла Virtus.pro з рахунком 2:1, здобувши свою першу перемогу в рамках 2-го сезону Parimatch Dota 2 League.

Реклама