«Команда далека від своєї мети, але ми ще повернемося» — гравці Astralis про поразку від Natus Vincere

Гравці Astralis прокоментували поразку від Natus Vincere на BLAST Premier Spring Series 2020 по CS:GO. Всі учасники складу в твіттері відзначили, що виступили гірше, ніж могли б, а також заявили, що обов’язково повернуть колишню форму до наступних турнірів.

Еміль Magisk Рейф знайшов у поразках на BLAST позитивні моменти — тепер у команди є матеріал для роботи над помилками.

Еміль Magisk Рейф:

«Повне розчарування — недостатньо хороший результат для нашої команди. Тим не менше з матчів групового етапу ми можемо багато чому навчитися. Наступна зупинка — Катовіце. Будемо старанно працювати, щоб досягти більш високих результатів. Спасибі всім відданим фанатам».

Андреас Xyp9x Хойслет зазначив, що Astralis віддала дуже багато ретейков і клатчів. Данець збирається потрапити у фінал BLAST Premier Spring через турнір Showdown.

Андреас Xyp9x Хойслет:

«Вели з рахунком 13:5, але програли дуже багато ретейков і клатчів. Ми знову знайдемо свою гру, але на цьому турнірі ми виступили дуже погано. GG, NAVI. Ми повернемося на BLAST Showdown, щоб вийти у фінал змагання».

Пітер dupreeh Расмуссен після завершення зустрічі вирішив піти з соціальних мереж до початку IEM Katowice 2020.

Пітер dupreeh Расмуссен:

«Погано виступили за всіма параметрами. Йду з соціальних мереж до турніру в Катовіце. GG, НАВІ».

Микола device Ридтц заявив, що Astralis не змогла виступити на потрібному рівні, але обов’язково виправиться в майбутньому.

Микола device Ридтц:

«Зараз команда далека від своєї мети, але ми ще повернемося. GG, NAVI і спасибі BLAST за чудово організований турнір».

Лукас gla1ve Россандэр зазначив єдиних ігровий момент — ретейк 5v5 на точці A на Inferno. Капітан заявив, що команда повинна буде щось змінити у своєму стилі.

Лукас gla1ve Россандэр:

«GG WP, NAVI. Програли з рахунком 1:2 і зупинилися на останньому місці в групі на BLAST Premier. Цей ретейк 5v5 на точці A… Ми повинні щось поміняти…».

Astralis поступилася Natus Vincere з рахунком 1:2 і покинула BLAST Premier Spring Series 2020. Датський колектив заробив $5 тис. і потрапив у стиковий турнір Showdown, де побореться за один з двох останніх слотів у фінальній частині чемпіонату.

BLAST Premier Spring Series 2020 проходить з 31 січня по 16 лютого в Лондоні. 12 команд розігрують $300 тис. і шість слотів у фінальній частині змагань, яка відбудеться влітку в Москві.

Реклама