Jerry про forZe: «Після тривалого періоду без офіційних матчів у нас почалися проблеми»

Андрій Jerry Мехряков заявив, що у складу forZe по CS:GO з’явилися складності в грі з-за тривалої відсутності офіційних матчів. В інтерв’ю HLTV.org він зазначив, що тепер колективу необхідно перемогти, щоб повністю повернутися до колишньої форми.

За словами Jerry, склад багато тренувався перед початком DreamHack Open Anaheim 2020, але зіткнувся з проблемами психологічного характеру.

Андрій Jerry Мехряков:

«В цілому ми готувалися три тижні за шість днів — по 4-5 матчів, в залежності від ситуації в команді. Ми вважаємо, що постійне вивчення чогось нового допоможе нам перемагати. Але є й психологічний момент — після такого тривалого періоду без офіційних матчів у нас почалися проблеми. Зараз ми повинні їх виправити. Перед ESL Pro League команда проведе тиждень на буткемпе, думаю, цього буде достатньо. Моя головна турбота — придумати спосіб повернути колективу потрібний настрій».

Мехряков пояснив, що раніше forZe тренувалася набагато менше, але частіше виступала на турнірах. Тепер ситуація змінилася, і це позначилося на настрої колективу.

«Раніше ми постійно грали офіційні зустрічі, і у нас ніколи не було більше тижня на підготовку до LAN-чемпіонату або двох днів перед онлайн-змаганням. Вперше в історії команди ми почали тренуватися набагато більше. Тільки скримы, скримы і ще раз скримы — ніяких турнірних матчів протягом трьох з половиною тижнів. Думаю, в цьому і полягає причина поразки [від North] — ми давно не виступали в офіційних зустрічах. Тепер у нас є час підготуватися до наступного матчу, і нам потрібно перемогти. Без різниці, за дві чи три карти. Тоді команда поверне потрібний настрій і дійде до фіналу. Принаймні, я на це сподіваюся».

З 21 лютого forZe виступає на DreamHack Anaheim 2020. У першій зустрічі групового етапу команда поступилася North. 22 лютого о 22:00 мск колектив зіграє в матчі на виліт з Endpoint.