Ханти-Мансійськ прийме змагання з кіберспорту в новому форматі

У Ханти-Мансійську в рамках міжнародного IT-Форуму пройдуть змагання з кіберспорту в новому форматі.

Цю інформацію озвучив помічник заступника губернатора регіону Олександр Бабушкін. За його словами, ці змагання проходять щорічно, і в цьому році їх проведуть у центрі розвитку тенісного спорту окружного центру.

Кількість дисциплін збільшиться, і на цей раз їх буде п’ять: UFC3, Dota 2, FIFA20, CS:GO, Just Dance. У зв’язку з цим організатори очікують більшу кількість учасників і глядачів у порівнянні з минулими роками.

Для участі у всіх іграх, крім останньої, потрібно пройти заочний онлайн-турнір. Взяти участь у ньому можуть представники країн БРІКС і ШОС, а за перемогу в Just Dance зможуть поборотися тільки кіберспортсмени з Югри, тому що в попередній етап пройде серед старшокласників округу.

«В цілому буде нова атмосфера, нові візуальні рішення, ми хочемо здивувати і гравців, і глядачів, щоб люди заходили і говорили «вау»! –поділився інформацією Олександр Бабушкін.

Нагадаємо, 12 міжнародного Форуму з участю країн БРІКС і ШОС пройде в Ханти-Мансійську з 16 по 17 червня 2020 року. У 2019 році він зібрав понад 4000 учасників, проведено майже 50 заходів. З 1 січня 2020 року головування в об’єднанні і діловій раді БРІКС перейшло до Росії. У зв’язку з цим готується велика ділова програма: зустрічі в рамках ради в Санкт-Петербурзі, діловий форум у Москві, сесії БРІКС на Петербурзькому міжнародному економічному форумі, міжнародному IT-форумі в Ханти-Мансійську, форум малого і середнього бізнесу регіонів країн ШОС і БРІК в Уфі.

Реклама