Grand Theft Auto IV повернеться в Steam 19 березня, але без мультиплеєра

Rockstar оголосила про великі зміни в РС-версії Grand Theft Auto IV: після зняття бойовика з продажу в цифрових магазинах через Games for Windows LIVE розробники почали перенесення проекту на інші платформи.

Для початку, гра повернеться в продаж 19 березня, однак лише в повному виданні — стандартне і розширення «Епізоди з Ліберті-Сіті» більше не можна буде придбати окремо. При цьому збереження попередніх версій проекту будуть сумісні з новою.

До того ж у Grand Theft Auto IV: Complete Edition будуть тимчасово недоступні кілька радіостанцій, а саме RamJam FM, Self-Actualization FM і Vice City FM. Їх сподіваються повернути згодом.

Поточним власникам ігор в Steam належить завантажити велике оновлення: для стандартної версії проекту його вага складе 6 гігабайт, а для «Епізодів з Ліберті-Сіті» — 22 гігабайти.

Володарем фізичної копії, досі неактивованої в Games for Windows LIVE, можна буде безкоштовно отримати GTA IV: Complete Edition. Тим же, хто вже активував гру в «Лайв», доведеться зв’язати аккаунт з обліковим записом Rockstar.

Втім, не все так гладко: після оновлення в GTA IV на РС пропаде мультиплеер і списки лідерів. Судячи за словами розробників, мережевий режим не планують повертати в майбутньому.

Реклама