Ghostik: «Не думаю, що гравці B8 залишилися в теплих відносинах з Cooman»

Гравець складу B8 Esports по Dota 2 Андрій «Ghostik» Кадик розповів про відхід Заура «Cooman» Шахмурзаева в Virtus.pro. Нагадаємо, Cooman став стендином VP на початку лютого. Пізніше виявилося, що Шахмурзаев був учасником неанонсированного складу B8 Esports — команда планувала грати з ним кваліфікацію на ESL One Los Angeles 2020.

«Якщо чесно, я не думаю, що гравці залишилися в теплих відносинах. Тут лукавити не буду. Ситуація така, що у кожного амбітного гравця в кар’єрі настає момент, коли йому потрібно вирішити: чинити по совісті або гнатися за амбіціями.

Є переходи в команду, які, в моєму розумінні, нормальні, чоловік вирішив піти і сказав про це заздалегідь, щоб у команди був шанс знайти заміну. Або він відіграв за якусь організацію довго, закінчився сезон, і він перейшов — це нормально, тут ніяких образ не може бути. А є вчинки, коли… Я до нього добре ставився, в принципі, і не вірив, що людина може за три-чотири дні до старту кваліфікації просто взяти і поїхати з буткемпа. Так, я можу почасти зрозуміти, що це Virtus.pro — ім’я, гравці високого класу. Але все-таки думаю, було б чесно робити це після кваліфікації», — цитує Ghostik Cybersport.

Реклама