«Це ковток свіжого повітря у світі відеоігор» — Dreams отримала 92 бали зі 100 від критиків

Рейтинг гри Dreams на сайті Metacritic склав 92 бали зі 100. Всі 12 рецензій від критиків позитивні. Журналісти відзначили широкий функціонал тайтла, його барвистість і безмежні можливості для творчості, які він відкриває перед користувачем.

«Dreams не схожа ні на що інше: амбітний проект, який був майстерно втілений в життя Media Molecule; зухвалий експеримент в ігровому дизайні, який дає вам нескінченні варіанти приємного проведення часу».

Dreams варто ₽2 599. На думку журналістів, гра повністю виправдовує цю ціну.

Attack of the Fanboy:

«Dreams — це платформа, яка забезпечує повне і майже безмежне творче самовираження, і вона вже заповнена іграми, музикою і артамі, які більш ніж виправдовують ціну».

Everyeye.it:

«На душі добре, коли дивишся на неї. Dreams — це не гра, це програмне забезпечення для розробки, новий движок, який робить створення ігор доступним для всіх».

Серед мінусів гри критики виділили складність освоєння її функціоналу.

Carole Quintaine:

«Dreams — це ковток свіжого повітря у світі відеоігор. Це величезна майданчик і справжня соціальна мережа, де можливості безмежні. Її сольна кампанія весела, надихаюча і цікава. Тим не менш, незважаючи на зрозумілі уроки, інструменти гри складно освоїти. Потрібно багато часу і терпіння, щоб почати створювати красиві речі».

Користувачі також позитивно відгукнулися про гру — вона отримала 9,3 бала з 10. Dreams перебувала в ранньому доступі з весни 2019 року. Офіційний реліз гри відбувся 14 лютого на PS4. Чи вийде тайтл на ПК — невідомо. Дізнатися детальніше про Dream можна в нашому огляді.

Реклама