Blue Protocol: новий фентезійний аніме-екшен від Namco Bandai з величезним відкритим світом

Blue Protocol – багатокористувацька рольова екшен-гра з насиченим духом аніме в графіку, порятунком світу і обов’язково мозголомным сюжетом.

Творці RPG Tales, Tekken і Ace Combat минулого літа анонсували Blue Protocol – японську гру про що перебуває на грані спустошення світ, який під силу врятувати тільки групі героїв.

Все інше абсолютно незрозуміло, адже анонс був здійснений тільки для Японії. Але зараз Bandai Namco шукає фахівців для реалізації англійської озвучення, що дуже сильно натякає на реліз для західних гравців.

Тоді спробуємо дізнатися, що відбувається – є планета Рагнос, нею правила купка могутніх священних істот, здатних керувати часом завдяки артефакту Енграма. Це було так давно, що від тих часів залишилися тільки багаті на лут і технології руїни.

Судячи з усього, деякі з технологій дозволять керувати часом, а наймогутніша зброя, названое «планетарним чудовиськом» і здатне знищити планету, а заодно і живе на ній людство, стане основною проблемою гри.

Трохи аніме, точніше дуже багато

Ну, типові японські розбірки, що сказати. Помічені ще дівчинки з гострими вухами і ріжками, куди без них. А ось зверолюдов поки не помічено, так що не всі шанувальники аніме знайдуть тут персонажа за смаком.

Минулого літа у гри пройшло закрите альфа-тестування, яке підтвердило наявність в грі системи створення персонажа і чотири іграбельних класу.

Західну публіку взагалі тримають у невіданні, але окремі персони змогли накопати достатньо фактів для рясного слюнотделения – у грі можна виліпити двовимірну тянку без всяких умовностей, вибравши розмір ніжок, талії і так далі. І зростання.

Судячи з трейлерів, попри загрозу знищення, Blue Protocol дозволить гравцям вільно переміщатися по світу без всяких окремих карт, як то було в Ni no Kuni.

Гравці отримають справжню аніме-пісочницю з непоганою графікою, безліччю квестів, гільдіями, підземеллями, крафтом і всім таким іншим для вбивства свого часу, вільного від перегляду 1000 тайтла.

Дата релізу невідома, в цьому році обіцяно бета-тестування.

Реклама